books1euro

Pristatome knygų po 1 eurą platformą www.BOOKS1EURO.COM

Šios platformos idėja – išsaugoti knygas ir prikelti jas antram gyvenimui.  Čia galima dovanoti, pirkti ir parduoti knygas. Registruotis gali pavieniai žmonės ir įmonės/spaustuvės, parduodančios knygas.

Kodėl verta rinktis BOOKS1EURO.COM

  • Taupote pinigus. Įsigydami knygas per mūsų platformą, galite sutaupyti. Dažnai naujos knygos būna brangios, bet jose slypinčios istorijos ir pasakojimai tokie patys kaip ir senose knygose, tad kam mokėti brangiau?
  • Platesnis pasirinkimas. Šioje platformoje galite rasti ir naujų ir senų knygų, kurios, galbūt, sugrąžins jus į vaikystę su šiltais prisiminimais.
  • Netikėtumas. Ieškodami knygų nustebsite atradę retų leidinių ar knygų, kurių seniai ieškojote ir niekur kitur neradote.
  • Knyga su istorija. Kartais pasiėmę skaitytą knygą ir atvertę ją puslapiuose rasite ankstesnio skaitytojo paliktą žinutę, pastabą ar mintį. Tokie atradimai labai netikėti, su istorija, kurios dalimi tampate ir jūs.
  • Aplinkos tausojimas. Knygos spausdinimui sunaudojama daug medžių ir Pirkdami perskaitytas knygas ne tik prikeliate jas antram gyvenimui, bet ir tampate draugiškesni aplinkai.

Su nekantrumu laukiame visų! Prisijunkite prie tvarios literatūros platformos! Su BOOKS1EURO.COM suteikite knygoms antrą gyvenimą!

Uždaryti
Mėgstamiausių sąrašas
Uždaryti
Uždaryti
Pirkinių krepšelis